Menüyü Kapat
BİZE YAZIN

Hakkımızda

1956 yılında mütevazi bir aile işletmesi olarak kurulan Molu, bugün Dünya’nın en saygın ve köklü mücevher markalarından biri olmasının yanında Türk mücevherciliğinde Molu Ekolü olarak yerini almıştır.

Molu, ülkemizde mücevhercilik ve kuyumculuk alanlarında bir çok yenilikler sunmuş, 1980′li yılların başında Türkiye’de ilk defa, mücevheri bilimsel yönleriyle anlatan “Pırlanta Konusunda Neler Bilmelisiniz?” ve “Mücevher Kullanım Önerileri” adlı kitapçıklarda bilgiler yayımlayarak, Batılı anlamda bilimsel mücevherciliğin temelini oluşturmuştur.

Molu’yu ayrıcalıklı kılan özellikleri olağanüstü mücevher tasarımlarına kusursuz el işçiliği ve çok yüksek kalitede değerli taşlarla hayat vermesi ve en iyiyi üretmek konusundaki bitmez tükenmez tutkusudur. Her “Molu Mücevheri”, Molu Aile üyelerinin yönetiminde ve deneyimli sanatkarlarının titiz çalışmalarıyla tek tek elde üretilir.

Mükemmeliyetçilik Molu’nun en temel değerlerinden biridir ve yüksek üretim kalitesi standartlarından çok daha fazlasını ifade eder. Değerli taşların titizlikle seçiminden tasarım felsefesine, mücevher sunumlarından mağaza içi ikramlara, satış sırasındaki bilgilendirmeden satış sonrası hizmetlere kadar her detay Molu Dünyası’na adım atan herkese benzersiz bir deneyim yaşatmak üzere özenle planlanmıştır.

.

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm Siparişlerinizde

Kargo Ücretsiz

.

ÜCRETSİZ İADE & DEĞİŞİM

Beğenmediğiniz Ürünlerde

Kolay İade & Değişim

.

KİŞİYE ÖZEL ÜRETİM

Tüm Ürünlerde

Kişiselleştirme Opsiyonu

Çantam
Alışveriş çantanıza henüz ürün eklemediniz
Başa Dön