Molu | El Üretimi
El Üretimi

El Üretimi

Her Molu Mücevheri tasarımdan el üretimine kadar uzun ve zor bir yolculuğun sonucunda hayat bulur.

Molu Hakkında

Molu, olağanüstü kreasyonlar üretmek için 1956 yılından beri tutku ve sevgiyle çalışır. Her Molu Mücevheri tasarımdan el üretimine kadar uzun ve zor bir yolculuğun sonucunda hayat bulur. 

 

Molu tasarım süreci aile bireyleri A. İlhan MoluMehmet Sermet Molu ve Molu Kreatif Direktörü’nün bir araya geldiği aylık tasarım toplantılarında başlar. Bu toplantılarda tasarım ekibinin üstünde çalışması için kapsamlı bir brifing hazırlanır ve yeni koleksiyonun teması belirlenir.

 

Bunun ardından tasarım ekibi ilk çizimler üzerinde çalışmaya başlar. Uzun ve yorucu bir seçim, revizyon ve yeniden çizim çalışmasının ardından hazırlanan birçok çizim arasından ancak mükemmele ulaşabilenleridünyanın en iyi mücevher ustalarına teslim edilir.

 

Molu Mücevher ustaları her tasarımı olağanüstü bir titizlikle tamamen elde üretirler. En ufak detay dahi Molu için hayati öneme sahiptir. Bazı parçaların üretimi 6 aydan uzun sürebilir.

Molu Mücevherleri İnce El İşçiliği ile Üretilir

EL ÜRETİMİ

Molu Geleceğin Antikalarını Tasarlar

Muhteşem mücevherler ve geleceğin antikaları olacak masa saatleri, kahve takımları, kalemlikler ve daha birçok farklı tasarım Molu Atölyesi’nin üretimini başarıyla tamamladığı parçalar arasında yer almaktadır.
İyi Mücevher Mirastır

Molu’yu ayrıcalıklı kılan özellikleri olağanüstü mücevher tasarımlarına kusursuz el işçiliği ve çok yüksek kalitede değerli taşlarla hayat vermesi ve en iyi mücevheri yaratmak konusundaki bitmez tükenmez tutkusudur. Sahip olduğunuz bir Molu Mücevheri sevdiklerinize bırakabileceğiniz değerli bir mirastır..